Kot 12 m²

Rue de Clérembault

350 € exclusief kosten

KL 16669
  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 1 uur geleden
  • Beschikbaar per 1 jul
Gelijkaardige zoekertjes
Kot
Fragnée / Val Benoît
365 € exclusief kosten
Kot
Avroy / Guillemins
470 € exclusief kosten
Kot
Fragnée / Val Benoît
340 € exclusief kosten
Kot
Fragnée / Val Benoît
350 € exclusief kosten
Kot
Botanique / rue Saint-Gilles / Jonfosse
500 € exclusief kosten

Chambre lumineuse au deuxième étage dans un quartier calme. Douche à partager à deux. Cuisine super équipée. WiFi.

Dichtbij

Belle-Île, gare, autoroute, petits commerces de proximité et divers snacks

  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 1 uur geleden
  • Beschikbaar per 1 jul

Huur

Huurprijs zonder kosten 350 €
Kosten
Kan een schatting zijn
80 €
Huurprijs inclusief lasten
Kan een schatting zijn
430 €
Waarborg 700 €

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid juli 1
Duur van de huur 12 maanden
Plaatsen beschikbaar in het goed 1

Contact

Geen verborgen kosten, 100% gratis voor alle studenten.

Aanmelden Registratie

Inrichting

Meubilair Volledig bemeubeld
Verdieping 2
Oppervlakte 12 m2
Private kamers 1
Gemeenschappelijke kamers 2
Badkamer Gemeenschappelijk
Keuken Gemeenschappelijk
Verwarming Centrale verwarming
Uitrusting Ingerichte keuken, vaatwasmachine, douche

Andere informatie

Referentie KL 16669

Show map

Rue de Clérembault, 4031 Liège
Gelijkaardige zoekertjes
Kot
Fragnée / Val Benoît
365 € exclusief kosten
Kot
Avroy / Guillemins
470 € exclusief kosten
Kot
Fragnée / Val Benoît
340 € exclusief kosten
Kot
Fragnée / Val Benoît
350 € exclusief kosten
Kot
Botanique / rue Saint-Gilles / Jonfosse
500 € exclusief kosten