Kot 13 m²

Rue de Sordeye 15

310 € exclusief kosten

KL 1092
  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 1 uur geleden
  • Beschikbaar per 31 jul
Gelijkaardige zoekertjes
Kot
Fragnée / Val Benoît
370 € exclusief kosten
Kot
Botanique / rue Saint-Gilles / Jonfosse
500 € exclusief kosten
Kot
Botanique / rue Saint-Gilles / Jonfosse
349 € exclusief kosten
Kot
Avroy / Guillemins
470 € exclusief kosten
Kot
Outremeuse
425 € exclusief kosten

Endroit calme à l'orée des bois.
Logement avec 2 autres étudiants : 1 chambre meublée
Cuisine, douche et WC, communs.
Frigo, congélateur, micro-onde et cuisinière à disposition
Possibilité d'amener ses meubles dans sa chambre si souhaité
rue de sordeye, 15
Propriétaire habite dans la maison.

Dichtbij

près du rond point du Sart-Tilman, dans un cul de sac très calme à l'entrée du domaine, à 1 minute des lignes B2,3 58 et de petits commerces (boulangerie, épicerie, librairie, pizzeria). Possibilité d'aller à pied aux cours.

  • 1 uur geleden gepubliceerd
  • Actief 1 uur geleden
  • Beschikbaar per 31 jul

Huur

Huurprijs zonder kosten 310 €
Kosten
Kan een schatting zijn
110 €
Huurprijs inclusief lasten
Kan een schatting zijn
420 €
Commentaar dans les charges sont inclus : électricité, chauffage, eau et internet par WIFI
Waarborg 420 €

Beschikbaarheid

Beschikbaarheid juli 31
Duur van de huur 12 maanden
Plaatsen beschikbaar in het goed 2

Contact

Geen verborgen kosten, 100% gratis voor alle studenten.

Aanmelden Registratie

Inrichting

Meubilair Deels bemeubeld
Verdieping 1
Oppervlakte 13 m2
Private kamers 1
Gemeenschappelijke kamers 3
Badkamer Gemeenschappelijk
Keuken Gemeenschappelijk
Verwarming Centrale verwarming
Uitrusting Tuin, douche, ingerichte keuken

Andere informatie

Referentie KL 1092
Fragnée / Val Benoît
370 € exclusief kosten
Kot
Botanique / rue Saint-Gilles / Jonfosse
500 € exclusief kosten
Kot
Botanique / rue Saint-Gilles / Jonfosse
349 € exclusief kosten
Kot
Avroy / Guillemins
470 € exclusief kosten
Kot
Outremeuse
425 € exclusief kosten